iPower GM8112-80T Gimbal Motor w/ Encoder - iFlight-RC Europe
Tietoja
Kuvaus
Tekniset tiedot:
Malli: GM8112
Moottorin ulkohalkaisija: Ф89.5±0.05mm
Konfiguraatio: 36N/42P
Moottorin korkeus: 33.4±0.2mm (sisältää Encoder-kotelon)
Ontto akseli (OD): Ф25-0.008/-0.012 mm
Ontto akseli (ID): Ф22+0.05/+0.1 mm
Johdon pituus: 610±3mm
Kaapelin AWG: #24
Moottorin paino: 446±1g
Johdinliitin: 2.5mm Dupont-liitin
Kuormittamaton virta: 0.3±0.1 A
Kuormittamaton jännite: 22V
Kuormittamaton kierrosluku: 380~420 RPM
Kuormitusvirta: 2A
Kuormitusjännite: 20V
Kuormitusmomentti(g·cm): 6000-9000
Moottorin sisäinen resistanssi: 4.2Ω±5%(Resistanssi vaihtelee lämpötilan mukaan)
Suurjännitetesti: DC500V 1mA @2sec
Roottorikotelon heitto: ≤0.1mm
Pyörimissuunta (akselin jatke): myötäpäivään
Korkean ja matalan lämpötilan testi:
Maksimiteho: ≤80W
Käyttövirta: 3-5S
Käyttölämpötila: -20~60℃;10~90%RH
Pakkauslista:
1 x iPower GM8112 Gimbal -moottori
1 x  AS5048A-enkooderi alumiinikotelolla
Kuvaus
Tekniset tiedot:
Malli: GM8112
Konfiguraatio: 36N/42P
Johdon pituus: 610±3mm
Kaapelin AWG: #24
Moottorin paino: 446±1g
Kuormittamaton jännite: 22V
Kuormitusvirta: 2A
Kuormitusjännite: 20V
Roottorikotelon heitto: ≤0.1mm
Maksimiteho: ≤80W
Käyttövirta: 3-5S
Pakkauslista:
Ansaitse käteispalautusta jokaisesta ostoksesta
Saat kanta-asiakaspisteitä kaikista ostoks...  Read more
by iFlight
iPower GM8112-80T Gimbal -moottori Encoderilla
Regular price
Sale price
Regular price
Tax included. Shipping calculated at checkout.
11 in Stock Now