GBM2804H - 100T Gimbal Motor - iFlight Europe
Om
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Modell: GBM2804H-100T
Ytre diameter motor: Ф35±0,05mm
Konfigurasjon: 12N/14P
Motorhøyde: 15±0,2mm (inkludert med encoder-hus)
Hul aksel (ytre diameter): Ф7-0,008/-0,012 mm
Hul aksel (indre diameter): Ф5+0,05/+0 mm
Ledningslengde: 300±3mm
Kabel AWG: #28
Motors vekt: 39±0,2g
Ledningsplugg: N/A
Tomgangsstrøm: 0,07±0,05 A
Tomgangsspenning: 10 V
Tomgangsturtall: 1468~1622 RPM
Belastningsstrøm: 0,8A
Belastningsspenning: 10 V
Belastningsmoment (g·cm): 250-350
Motorens indre motstand: 10Ω±5% (motstanden varierer med temperaturen)
Høyspenningstest: DC500V 1mA @2sek
Rotorhusets kast: ≤0,1mm
Rotasjonsretning (akselforlengelse): med klokken
Høy/lav temperaturtest:
Maks effekt: ≤25W
Arbeidsstrøm: 2-3S
Arbeidstemperatur: -20~60℃; 10~90%RH
Pakkeliste
1 x GBM2804H-100T
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Modell: GBM2804H-100T
Konfigurasjon: 12N/14P
Ledningslengde: 300±3mm
Kabel AWG: #28
Motors vekt: 39±0,2g
Ledningsplugg: N/A
Tomgangsstrøm: 0,07±0,05 A
Tomgangsspenning: 10 V
Tomgangsturtall: 1468~1622 RPM
Belastningsstrøm: 0,8A
Belastningsspenning: 10 V
Rotorhusets kast: ≤0,1mm
Høy/lav temperaturtest:
Maks effekt: ≤25W
Arbeidsstrøm: 2-3S
Pakkeliste
1 x GBM2804H-100T
Tjen cashback på hvert kjøp
Få lojalitetspoeng på alle kjøp.
by iFlight
GBM2804H-100T Gimbal-motor
Regular price
Sale price
Regular price
Excluding taxes! VAT collected upon delivery! Shipping calculated at checkout.
67 in Stock Now