GBM2804H - 100T Gimbal Motor - iFlight Europe
Over
Beschrijving
Specificaties
Model: GBM2804H-100T
Buitendiameter motor: Ф35±0.05mm
Configuratie: 12N/14P
Motorhoogte: 15±0.2mm (inclusief encoderbehuizing)
Holle as(OD): Ф7-0.008/-0.012 mm
Holle as(ID): Ф5+0.05/+0 mm
Kabellengte: 300±3mm
Kabel AWG: #28
Motorgewicht: 39±0.2g
Stekker: N/A
Onbelaste stroom: 0.07±0.05 A
Onbelaste spanning: 10 V
Onbelast toerental: 1468~1622 RPM
Stroom onder belasting: 0.8A
Spanning onder belasting: 10 V
Belast koppel(g·cm): 250-350
Interne weerstand van de motor: 10Ω±5%(Weerstand varieert met de temperatuur)
Hoogspanningstest: DC500V 1mA @2sec
Slingering rotorbehuizing: ≤0.1mm
Draairichting (asverlenging): met de klok mee
Hoge-lage temperatuurtest:
Hoge temperatuur: 100 uur bewaren bij 60℃, en de motor werkt na 24 uur op kamertemperatuur normaal
Lage temperatuur: 100 uur bewaren bij -20℃, en de motor werkt na 24 uur op kamertemperatuur normaal
Maximaal vermogen: ≤25W
Bedrijfsspanning: 2-3S
Bedrijfstemperatuur: -20~60℃;10~90%RH
Paklijst
1 x GBM2804H-100T
Beschrijving
Specificaties
Model: GBM2804H-100T
Configuratie: 12N/14P
Holle as(ID): Ф5+0.05/+0 mm
Kabellengte: 300±3mm
Kabel AWG: #28
Motorgewicht: 39±0.2g
Stekker: N/A
Onbelaste stroom: 0.07±0.05 A
Onbelaste spanning: 10 V
Stroom onder belasting: 0.8A
Spanning onder belasting: 10 V
Belast koppel(g·cm): 250-350
Hoge-lage temperatuurtest:
Maximaal vermogen: ≤25W
Bedrijfsspanning: 2-3S
Paklijst
1 x GBM2804H-100T
Verdien cashback bij elke aankoop
Verdien loyaliteitspunten bij elke aankoop.
by iFlight
GBM2804H-100T gimbal-motor
Regular price
Sale price
Regular price
Tax included. Shipping calculated at checkout.
67 in Stock Now